Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eliza Dushku zbulon për herë të parë portretin e të birit

Nga Klodiana 0

Eliza Dushku ka treguar për herë të parë portretin e djalit të saj 3 muaj pas lindjes.

Shkak është bërë festa e Halloween-it, për të cilën Eliza bashkë me partnerin u maskuan si dy skelete. Ata shfaqen mjaft të dashuruar duke mbajtur të voglin në krah, i cili është veshur si marinar.

Peter i dhuron një puthje bashkëshortes ndërkohë që ajo mban vogëlushin Bourne në krahë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej