Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elbasan/ Kërcenoi drejtorin e Urgjencës, nën hetim 36-vjeçari

Nga Ejona 0

Paraditen e sotme një 36-vjeçar ka kanosur dhe kërcenuar drejtorin e Urgjencës Spitalore në Elbasan.
Mësohet se ngjarja ka ndodhur në ambientet e Urgjencës së Spitalit Elbasan, rreth orës 10:00 paradite.
Nuk dihen ende arsyet që çuan 36-vjeçarin , që të kanoste drejtorin e Urgjencës me iniciale E.M brenda ambientet të punës.
Policia e Elbasanit ka vënë nën hetim 36-vjeçarin dhe materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan,.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej