Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elbasan, fqinjët gjejnë të pajetë në banesë një 86 vjeçare

Nga Ejona 0

Një e moshuar është gjetur e pajetë në banesën e saj në Elbasan.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ” Beqir Dardha” të qytetit dhe sipas policisë gruaja me iniciale H.P., 86 vjeçe është gjetur e pajetë nga fqinjët.

Nga këqyrja paraprake e kryer nga mjeku-ligjor nuk janë konstatuar shenja dhune ndërkohë po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej