Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edvin Paniku tmerr nga Kukësi, zbarkojnë 1000 policë me snajpera (film)

Nga Ejona 0

Ndërsa kryeministri i vendit Edi Rama pritet të zhvillojë sot një takim elektoral në qytetin e Kukësit, mbështetësit e opozitës së bashkuar kanë paraljmëruar sërish protesta.

Ish- kryeministri Sali Berisha në një postim në Facebook shkruan se “mbi 1000 narkopolicë dhe qindra gardistë dynden në Kukës për mbrojtjen e Edvin Kristaq Panikut”.

Në videon bashkangjitur postimit, Berisha shfaq pamjet ku dhjetëra furgona dhe mjete policie janë nisur drejt Kukësit.

“Edvin Paniku tmerr nga Kukesi! Miq, mbi 1000 narkopolice dhe qindra gardiste dynden ne Kukes me mburoja, snajper, helme, gaz, autoblinda, helikoptere e te gjitha mjetet per mbrojtjen e puturembushurit Edvin Kristaq Paniku! Nderim kryengritesve guximtar te Kukesit qe i kallin daten Edvin Frikacakut! Rama ik! Fitore! sb”-shkruan Berisha.

Edvin Paniku tmerr nga Kukesi!Miq, mbi 1000 narkopolice dhe qindra gardiste dynden ne Kukes me mburoja, snajper, helme, gaz, autoblinda, helikoptere e te gjitha mjetet per mbrojtjen e puturembushurit Edvin Kristaq Paniku! Nderim kryengritesve guximtar te Kukesit qe i kallin daten Edvin Frikacakut! Rama ik! Fitore! sb

Publiée par Sali Berisha sur Mardi 25 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej