Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Ramës i del rrena/ Dalin pamjet nga brenda Teatrit, policët e Lleshit u futën të armatosur (film)

Nga Klodiana 0

Janë publikuar pamjet nga brenda godinës së Teatrit Kombëtar, ku policët e Lleshit shihen të armatosur.

Videoja është publikuar nga ish-deputetja demokrate, Orjola Pampuri, e cila iu përgjigj deklaratave të Ramës, i cili mohoi se forcat e rendit futen brenda Teatrit me armë nëpër duar dhe në mënyrë të dhunshme.

Postimi i plotë:

Ky është Edi Rama, kryeministri me personalitet të shumëfishtë. Policë të armatosur, të dhunshëm, me urdhër të ketij personazhi psikopatologjik në krye të shtetit, i cili nga njëra anë urdhëron të dhunohen artistë, e qytetarë të ndershëm, nga ana tjetër, aktron e mohon gjithçka. Vota e qytetarëve do të jetë fundi i tij.

Ky eshte Edi Rama, kryeministri me personalitet te shumefishte. Police te armatosur, te dhunshem, me urdher te ketij personazhi psikopatologjik ne krye te shtetit, i cili nga njera ane urdheron te dhunohen artiste, e qytetare te ndershem, nga ana tjeter, aktron e mohon gjithcka. Vota e qytetareve do te jete fundi i tij.

Publiée par Orjola Pampuri sur Jeudi 21 mai 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej