Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E zhdukur prej 10 ditësh, e moshuara gjendet e pajetë në lulishte

Nga Ejona 0

Një grua e moshuar është gjetur pa shenja jete në një ullishte në Elbasan.

Viktima është identifikuar si shtetasja Bale Sala 79 vjeç,e cila ishte  shpallur në kërkim për largim nga banesa me datë 11.08.2019.

Policia njofton se në trupin e të moshuarës nuk janë konstatuar  shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Njoftimi i policisë:

Elbasan/ Informacion paraprak

Në lagjen “Haxhias”,  Elbasan, në ullishte, është gjetur pa shenja jete  shtetësia B. S., 79 vjeçe , banuese në lagjen “Haxhias”.

Shtetasja B.S., ishte   shpallur në kërkim për largim nga banesa me datë 11.08.2019.

Nga këqyrja e trupit nuk janë konstatuar  shenja dhune, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej