Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E zë korenti kur po karikonte telefonin, vdes 20 vjeçarja (foto)

Nga Ejona 0

Një ngjarje tragjike ku një 20 vjeçare ruse ka mbetur e vdekur pasi e ka kapur korenti nga karikimi i telefonit të saj ka tronditur mediat e huaja.

Sipas mediave ruse, trupi i viktimës të quajtur Anastasia është gjetur nga nëna e saj kur ajo ka mbërritur në shtëpi pas pune.

“Gjeta trupin e saj të shtrirë në dush të thatë e të zbrazët. Në njërin dorë mbante telefonin, ndërsa në tjetrën kokën e dushit” shprehet nëna e të ndjerës për Dailystar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej