Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E rëndë në Gjirokastër, burri hidhet nga ura e Ali Pashait

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një burrë është hedhur nga ura e Ali Pashait në lagjen Dunavat, Gjirokastër.

Mësohet se ai është identifikuar si, Servet K., dhe sipas policisë është hedhur nga 40 metra lartësi.

Burri ka ndërruar jetë menjëherë. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej