Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E rëndë në Francë/ 102 vjeçarja vret 92 vjeçaren në një azil pleqsh

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një azil pleqsh në Francë.

Një grua e moshuar 102 vjeçare ka vrarë një grua tjetër 92 vjeçare e cila jetonte në dhomën ngjitur me të.

Ngjarja ndodhi në Shezi-Syr-Marnë, në veri të Francës ndërsa viktima u gjet e vdekur me goditje të forta në kokë.

Mësohet se 102 vjeçarja e ka pranuar krimin ndërkohë është shtruar në psikiatri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej