Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E rëndë në Durrës, gjendet një vajzë e mbytur te “Pista Kosova”

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë është rregjistruar paraditen e sotme në qytetin e Durrësit.

Burime nga policia bëjnë me dije se është gjendur trupi i pajetë i një vajze pranë zonës që njihet si “Pista Kosova”. Policia kufitare e ka nxjerrë trupin e pajetë në breg,

Ende nuk dihet identiteti i vajzës së mbytur, ndërsa trupi po dërgohet në morg.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej