Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E rëndë në Dibër/ Elektriçisti bie nga shtylla e tensionit të lartë, niset me urgjencë drejt Tiranës

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Zerqan në qytetin e Dibrës.

Një 35 vjeçar i identifikuar si Rogert Ceka mësohet të ketë rënë nga shtylla e tensionit të lartë.

Ceka me profesion elektriçist kishte hipur në shtyllën e tensinit për të rregulluar një tel, mirëpo ka rënë aksidentalisht në tokë.

Ky i fundit është dërguar menjëherë me helikopter drejt Tiranës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej