Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E rëndë/ Atletja dhe modelja 25 vjeçare ruse gjendet e vdekur në rrugë

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Rusi e cila ka tronditur botën e sportit dhe të modelingut.

Atletja ruse njëkohësisht edhe modele Margarita Plavunova, 25 vjeç është gjendur e pajetë nga disa kalimtarë të rastit në Morshanski, qytet në Oblastin e Tamblovit.

Plavunova gjendej e shtrirë në anë të rrugës në një zonë të blertë. Sipas trajneres së saj, Elena Melnikova, Margarita ka vdekur pas një ataku kardiak teksa po kryente stërvitjen ditore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej