Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E paparashikuar/ Mijëra qytetarë po vërshojnë drejt selisë së PD (film)

Nga Klodiana 0

Mijëra qytetarë në shenjë revolte ndaj skandalit të përgjimeve të publikuara në median gjermane “BILD” po vërshojnë drejt oborrit të selisë së PD.

Bëhet fjalë për një miting të paparashikuar që nuk dihet se si mund të vazhdojë. Qytetarët thonë se janë të gatshëm të bëjnë çdo sakrificë për mbrojtjen e demokracisë dhe të votës së lirë.

Kujtojmë se gazeta gjermane BILD publikoi sot skandalin më të madh të përgjimeve në Shqipëri ku konstatohen pazaret kriminale të qeverisë në blerjen e votave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej