Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E “ndanë” me burrin/ Inva Mula i përgënjeshtron me elegancë

Nga 27-shi 0

Prej ditësh qarkullonte lajmi se sopranoja e mirënjohur Inva Mula ishte ndarë me bashkëshortin Hetem Ramadani. Nuk dihet përse kjo histori u kthye në sport popullor, aq më tepër që bëhet fjalë për jetën private dhe jo atë artistike.

Gjithsesi vetë Inva Mula ka postuar një fotografi, ku shihet në krahët e të shoqit, e qeshur dhe me një buqetë me lule, me shumë gjasa të marra pas natës së parë të “MIK festival” të organizuar në Korçë.

Për inat të botës me sa duket martesa e Invës po shkon mirë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej