Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E lidhur me natriban, gjendet një kufomë në det. Dyshohet vrasje

Nga Klodiana 0

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në ujërat e Adriatikut, ku peshkatarët kanë nxjerrë nga deti kufomën e një burri.

Viktima është e seksit mashkull dhe është gjetur rreth 1 milje në det të hapur nga peshkarexha “Emiliani”.

Kufoma është e dekompozuar, ndërsa trupi i pajetë ishte i lidhur me letër natriban çka për policinë do të thotë se bëhet fjalë për një vrasje. Peshkatarët kanë njoftuar policinë e cila ka kryer veprimet e para dhe këqyrjen paraprake të kufomës.

Kufoma është përcjellë drejt morgut të spitalit Durrës për ekzaminime të mëtejshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej