Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dyshohet se përdhunoi të miturën në zonën e plazhit në Durrës, arrestohet 18-vjeçari

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në zonën e plazhit në Durrës, ky dyshohet se një 16-vjeçare është përdhunuar.

Policia bën me dije se pas hekurave ka përfunduar shtetasi me inicialet D.M., 18 vjeç, pasi ai dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën.

“Nga Specialistët për hetimin e krimeve në stacionin e Policisë Plazh, arrestuan në flagrancë shtetasin: D.M.,18 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 16 vjeçare. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme”, thuhet në njoftimin e policisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej