Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Durrës/ 8-vjecarja përdhunohet në grup nga 5 djem në ambjentet e shkollës

Nga Klodiana 0

Një  vajzë vetëm 8 vjeçe është përdhunuar në grup nga 5 djem, në zonën e Arapajt në Durrës.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth tre javë më parë në shkollën “Myslim Hida”, po është mbajtur e fshehtë nga policia e Durrësit.

Raportohet se djem të moshës 15-17 vjec kanë marrë të miturën dhe e kanë lidhur në katin e katërt të shkollës ku edhe kanë kryer me të marrëdhënie seksuale me dhunë.

Sipas burimeve vajza është gjetur e lidhur nga mësuesit e shkollës në katin e katërt, dhe më pas ka rrëfyer gjithçka. Lidhur me ngjarjen policia ka arrestuar një 16-vjecar nën akuzën e përdhunimit në grup.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej