Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Duke plotësuar kushtet për në BE

Nga 27-shi 0

Foto Nga Osman Stafa

Miremëngjes Shqipëri!
Dhe me këtë foto ju uroj një fundjavë të mbarë!

Dua të flas, por duke parë këtë foto, nuk flas dot! 😥

Miremengjes Shqiperi! Dhe me kete foto ju uroj nje fundjave te mbare!Dua te flas, por duke pare kete foto, nuk flas dot! 😥

Publiée par Osman Stafa sur Samedi 5 octobre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej