Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Duam drejtësi, Vangjush Dako në qeli”, të rinjtë e Durrësit shprehin dëshirën e fundvitit

Nga Ejona 0

Nisma Thurje në bashkëpunim me të rinjte e Durrësit, i kanë shprehur babagjyshit dëshiren e tyre për këtë vit të ri.

Përballë Bashkisë së Durrësit, pranë pëmës së Vitit të Ri, ata kanë hapur një baner ku shkruhet “Duam drejtësi, Vangjush Dako në qeli”.

Kjo është dhurata që këta të rinj kërkojnë nga Reforma e re në Drejtësi, për njeriun që ata mendojnë se ka betonizuar Durrësin gjatë 12 viteve si kryetar bashkie i qytetit si edhe është përgjegjës për shkatërrimet që ndodhën në këtë qytet nga tërmeti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej