Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa planifikon duetin me këngëtaren e famshme

Nga Klodiana 0

Dua Lipa është përfolur se po bashkëpunon me Miley Cyrus në një single të ri.

Dua Lipa së fundmi publikoi singlein e saj të ri, “Don’t Start Now”, por duket se edhe muzika më e re nga ajo mund të ishte në rrugë të mbarë.

E ftuar tek “Capital Breakfast”, Roman Kemp e pyeti Dua për mundësinë e një kënge me yllin e Hannah Montana , për të cilën ajo tha: “Potencialisht”.

Kjo vjen pasi ajo u tha se kishte regjistruar një këngë me Ariana Grande për kolonën zanore origjinale të Charlie’s Angels . Për shkak të kohës, kënga nuk u publikua, dhe përkundrazi iu dha Normani dhe Nicki Minaj.

“Unë jam një tifoz i madh i saj, dhe ajo është kaq bukur. Ne po mendojmë të bëjmë diçka së bashku në të ardhmen e afërt, por ne po flasim për të,” tha Dua Lipa.

“Kënga që ne dhe Ariana bërëm së bashku ishte fillimisht për rekordin e saj. Koha nuk ka punuar me të vërtetë për asnjërin prej nesh,” vazhdoi ajo.

Dua Lipa gjithashtu është e vendosur të performojë këngën e saj të re nëMTV EMA të këtij viti, krahas Mabel, Niall Horan dhe Halsey./Indeksonline/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej