Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa përlotet në Instagram, njofton daljen para kohe të albumit të ri (Film)

Nga Klodiana 0

Pas dy vitesh punë me albumin e saj “Future Nostalgia”, Dua Lipa ka njoftuar e përlotur se projekti i saj do duhej të dilte në rrjet më 3 prill, por dikush ka arritur t’i vjedhë këngët dhe t’i nxjerr më parë.

“Kjo është një periudhë shumë e vështirë për të gjithë, por unë dua t’ju bëj të këndoni dhe kërceni. Për këtë arsye albumi im do të dalë në 27 mars. Jam vërtetë e entuziazmuar me idenë që të gjithë ju t’i dëgjoni dhe të bëni çfarë të doni me to. Shpresoj t’ju sjell pak lumturi dhe t’ju bëj të kërceni dhe gjithashtu t’ju kem bërë krenare”, ka njoftuar e përlotur në Instagram këngëtarja me origjinë shqiptare.

Në rrjetin social këngëtarja ka përshëndetur virtualisht një mikun e saj, pozitiv me koronavirus: “Dua t’i dërgoj një puthje dhe shpresoj të shërohet sa më shpejt”.

Dua Lipa është bashkuar më pas në korrin e të gjithë artistëve të botës, duke ftuar ndjekësit të qëndrojnë në shtëpi, për sigurinë e tyre dhe të të tjerëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej