Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa “klonohet” me rastin e festës: Krenare që jam shqiptare

Nga Klodiana 0

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa, ka uruar të gjithë shqiptarët me rastin e dhjetëvjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Dua ka zgjedhur një foto montazh mjaft interesante teksa shihen dy Dua, të cilat kanë të veshura xhaketë me flamurin e Kosovës dhe të Shqipërisë.

Pos urimit, këngëtarja shqiptare ka aluduar se do të vjen këtë vit në Kosovë, duke mos dhënë detaje më tepër.

“Urime të gjithëve 10 vjetorin e pavarësisë! Shpresoj që të festojmë edhe shumë e shumë përvjetore së bashku. Kaloni sa më mirë në këto ditë të festës. Jam shumë krenare që jam shqiptare. Urime dhe gëzuar. Ju dua. Shihemi këtë vit”, ka shkruar në llogarinë personale në Instagram, Dua.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej