Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa hap “MTV EMA” në mënyrë spektakolare me këngën e re (film)

Nga Media 0

Dua Lipa ka përcjellë energji të jashtëzakonshme në hapjen e spektaklit muzikor.

Dua Lipa ishte këngëtarja e cila bëri hapjen solemne të “MTV Europe Music Awards” organizim ky që po mbahet në Sevillë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare interpretoi këngën e saj më të re “Dont start now” me një koreografi të shkëlqyer ku u përcoll nga një grup valltarësh, me të cilët “elektrizuan” të pranishmit.

Dua ishte veshur më të brendshme të zeza teksa armata e valltarëve me kostume të verdha çka bënë të dallohet performanca e tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej