Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa dhe Anwar Hadid nisin vitin me pushime romantike në Miami

Nga Klodiana 0

Ajo është këngëtarja e mirënjohur e cila njihet për figurën e saj mahnitëse dhe vokalet e fuqishëm.

Bnëhet fjalë për Dua Lipa e cila po shijon pushimet e para për këtë vit me të dashurin e saj Anwar Hadid në Miami.

Këngëtarja e One Kiss, 24 vjeçare, tregoj linjat e saj të mrekullueshme në bikine të zeza derisa po pushonte në qytetin Florida.

Dyshja ishin të shoqëruar edhe nga miqtë e tyre të afërt.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej