Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Drejtorja e Infektivit, Najada Çomo: Kur shoh njerëzit rrugëve, them me vete “e tmerrshme që nuk e dinë ç’bëhet në Infektiv” (film)

Nga 27.al 0

“Kur më duhet të lëviz në Tiranë, për të ardhur në Spitalin Infektiv dhe shikoj njerëzit në rrugë, them me vete: Eshtë e tmerrshme që këta nuk e dinë se çfarë bëhet, luftë, në Shërbimin Infektiv.”

Kështu është shprehur në këtë thirrje publike me video të orëve të fundit, prof. Najada Çomo.

🔴⚪️“Ndoshta nuk po e kuptoni me çfarë lufte po përballemi këtu në spitalin Infektiv! Ju lutem qëndoni në shtëpi! "#THIRRJA e prof. Najada Çomo nga shërbimi infektiv në QSUT🙏🏼

Publiée par Ogerta Manastirliu sur Dimanche 29 mars 2020

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej