Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Doris Pack: Shqipëria ndodhet në një sistem të ri diktatorial

Nga Klodiana 0

Ish-eurodeputetja Doris Pack ka zhvilluar një takim me gratë në qytetin e Lezhës.

Pack ka folur ashpër kundër qeverisë pasi nuk po bën asnjë përpjekje për integrimin e vendit, duke shtuar se Shqipëria ndodhet në një sistem të ri diktatorial.

“Shqipëria ndodhet në një sistem të ri diktatorial. Qeveria Shqiptare nuk po bën asnjë përpjekje për integrimin e vendit në BE. Kryeministri i vendit tuaj mbushi parlamentin me persona të inkriminuar. Në një shtet demokratik nuk mundet të qeverisë një kryeministër i lidhur me krimin. Rama ka zaptuar çdo gjë, dhe kjo në një shtet demokratik nuk duhet të ndodhë”- tha ndër të tjera ish-eurodeputetja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej