Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dorëzoi diplomë false në ambasadë, ëndrra amerikane çon pas hekurave Agron Selmanin

Nga Ejona 0

Dëshira për të bërë realitet ëndrrën amerikane i është kthyer në ping pong 41 vjeçarit Agron Selmani.

Gjykata e Apelit ka caktuar sot masën e sigurisë “arrest me burg” Selmanin, i cili u arrestua sapo doli nga Ambasada Amerikane ku kishte dorëzuar një diplomë false, pasi i kishte dalë lotaria.

Ndërkohë, avokati i tij Detar Hysi kerkoi nje masë më të lehtë sigurie por nuk u pranua nga gjykata.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej