Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Donald Trump, pjesë e këngës hit “Senorita” (film)

Nga 27-shi 0

Pas pubikimit të këngës “Señorita”, nga këngëtarët e njohur amerikanë Shawn Mendes dhe Camila Cabello, rrjetet sociale kanë nxjerr edhe koverin e kësaj kënge.

Publikimi i koverit të këngës “Senorita” me Presidentin Donald Trump rezultoi një sukses i vërtet po aq sa dhe vetë kënga origjinale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej