Ditëlindja përrallore e Angela Martinit në ishujt Maldive (video0

Duhet të lëçisni

Bardhi: E paralajmëruam, Edi Rama mashtroi shqiptarët për listat e hapura

Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka reaguar lidhur me amendamentet e propozuara nga maxhoranca sot në këshillin politik. Në një postim në rrjetet...

Zbardhet formula e Ramës për Kodin Zgjedhor: Lista 100% të hapura, fituesit i “cakton” kryetari

ABC NEWS ka zbardhur formulën e kryesocialistit Rama se si do të bëhet shpërndarja e deputetëve tashmë me lista të hapura. Së pari, sic thuhet...

Europa League, Tirana luan në Zvicër ndaj kampionëve të Joung Boys

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti, i cili ka përcaktuar çiftet e skuadrave që do të përballen me njëra-tjetrën në fazën “play off”...

Atentati ndaj Preng Gjinit, familja Reçi mohon akuzat!

Atentati ndaj Preng Gjinit të martën mbrëma është referuar në prokurori për veprat penale tentativë vrasje për motive gjakmarrje dhe shkatërrim prone me eksploziv. Mësohet...

E përfolur për jetën luksoze, por edhe për lidhjet e dashurisë, modelja e njohur Angela Martini, pak ditë më parë ka bërë publike lidhjen e re të dashurisë. Pas Festivalit të Kanës, në të cilin ajo shkon çdo vit, modelja 30-vjeçare fluturoi drejt Maldiveve për të festuar ditëlindjen. Por nuk e kishte pritur atë që më shumë se kudo dhe kushto, e kishte parë vetëm nëpër filma: “Po kaloj shumë mirë. Është hera e parë që kam ardhur në Maldive dhe më pëlqen shumë, ka shqiptarë gjithkund” – tregon ajo në një rrëfim ekskluziv për Prive.

Por ajo që e ka mahnitur më shumë ishte festa e ditëlindjes, superfesta: “Unë e dija që do të vija në Maldive për të festuar ditëlindjen, por nuk e dija që më ishte ogranizuar një surprizë ëndrrash që e kisha parë vetëm në filma” – tregon ajo për festën e ditëlindjes nga I dashuri, për të cilin thotë se është pikërisht ai njëriu që ka kërkuar: “Tam me njeriun që dua. Jam shumë, shumë e dashuruar… Jo se nuk kam dashur njeri tjetër më parë, por kjo është dashuri ndryshe…”

Edhe pse e ka mbyllur dekadën e tretë të jetës, Angela e ndien veten ende fëmijë, ëndërrimtare… sepse kështu ndihet e lumtur./class

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

E Freskët taze

Bardhi: E paralajmëruam, Edi Rama mashtroi shqiptarët për listat e hapura

Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka reaguar lidhur me amendamentet e propozuara nga maxhoranca sot në këshillin politik. Në një postim në rrjetet...

Zbardhet formula e Ramës për Kodin Zgjedhor: Lista 100% të hapura, fituesit i “cakton” kryetari

ABC NEWS ka zbardhur formulën e kryesocialistit Rama se si do të bëhet shpërndarja e deputetëve tashmë me lista të hapura. Së pari, sic thuhet...

Europa League, Tirana luan në Zvicër ndaj kampionëve të Joung Boys

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti, i cili ka përcaktuar çiftet e skuadrave që do të përballen me njëra-tjetrën në fazën “play off”...

Atentati ndaj Preng Gjinit, familja Reçi mohon akuzat!

Atentati ndaj Preng Gjinit të martën mbrëma është referuar në prokurori për veprat penale tentativë vrasje për motive gjakmarrje dhe shkatërrim prone me eksploziv. Mësohet...

Situatë e rëndë me krimin, FNSH dhe RENEA blindojnë rrugët

Lidhur me ngjarjet e fundit kriminale të ndodhura në vend, të gjitha drejtoritë vendore të Policisë, Shqiponjat, FNSH-n dhe RENEA janë angazhuar për ruajtjen...