Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dilema… për një T që ti s’e vë…

Nga 27-shi 0

Ngatërrimi i identitetit ka raste që nuk është lapsus, por qëllim në vetvete. Shpesh personazhi e ngatërron identitetin, sepse vuan nga komplekse inferioriteti ose kërkon të fshehë gjurmët.

Në rastin konkret Sokoli apo Tao janë në mëdyshje?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej