Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dhitë e egra mahnisin me vallëzim në shkëmbinjtë e thepisur në Curraj të Epërm (Film)

Nga Media 0

Curraj i Epërm është po shndërrohet në një destinacion tejet të vizituar nga turistët shqiptarë e të huaj që janë ta apasionuar pas terreneve malore. Por nëse ngjitja në shkëmbinjtë e thepisur të Currajt është e vështirë për njerëzit, dhitë e egra nuk e kanë fare problem. Dhitë e egra mahnisin me vallëzimin e tyre majë shkëmbinjve të thepisur në Curraj të Epërm.

ME VIDEO / Dhitë e egra mahnisin me vallëzimin e tyre majë shkëmbinjve të thepisur në Curraj të Epërm

ME VIDEO / Dhitë e egra mahnisin me vallëzimin e tyre majë shkëmbinjve të thepisur në Curraj të Epërm(Video nga AdZM, Shkodër)

Posted by Hashtag.al on Wednesday, October 24, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej