Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Detaje tronditëse nga abuzimi i 15 vjeçares, e përdhunoi roja i shkollës, pastaj shpërndau videon

Nga 27.al 0

Të tjera detaje tronditëse janë zbuluar nga përdhunimi i 15 vjeçares nga një 65 vjeçar dhe disa të rinj të tjerë në Tiranë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një shkollë të kryeqytetit dhe 65 vjeçari që ka abuzuar seksualisht me të miturën është roja i shkollës ku ajo mësonte.

65 vjeçari ka filmuar abuzimin ndaj vajzës dhe ia ka shpërndarë tre të rinjve, të cilët kanë kërkuar të kryejnë marrëdhënie me vajzën duke e shantazhuar bashkë me 65 vjeçarin se do t’ja shkruanin emrin nëpër mure dhe do t’i shpërndanin videon nëse nuk kryente marrëdhënie me ta.

Policia bën me dije se krahas të moshuarit me të miturën kanë abuzuar edhe tre të rinjtë, të cilët gjithashtu e kanë filmuar duke vijuar ta shantazhojnë.

Ngjarja e rëndë u zbulua sot dhe policia shoqëroi katër personat e përfshirë, të cilët tashmë do të përballen me akuza të rënda.

Skandali në Tiranë/ Një i moshuar dhe tre të rinj abuzojnë seksualisht një të mitur

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej