Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dëshmon vrasësi/ Jam penduar për krimin

Nga Ejona 0

Krim brenda familjes, vëllai vret vëllanë

Afrim Kallari, 37 vjeçari që pasditen e djeshme vrau vëllanë 36 vjeçarin, Ermir Kallari ka dëshmuar : “Unë e vrava tim vëlla pas një debati që kishim prej kohësh, jam penduar shumë për këtë krim”.

Ai kishte pohuar në polici se vrau të vëllanë pas një konflkti banal mes tyre. I vëllai i këmbëngulte për të mbjellë një sasi kanabisi në pronat e përbashkëta të familjes Kallari,- dëshmon i penduari. Sot ai ka ndryshuar dëshminë duke pohuar se shkak i vrasjes ka qenë një konflikt i hershëm për çështje pronësie me viktimën.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej