Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Deputeti bie në grackën e Ismet Drishtit: Shtiret si mjek dhe i bën testin e COVID-19 me një lëpirëse (film)

Nga 27-shi 0

Deputeti i Partisë Socialiste, Musa Ulqini ka rënë në grackën e një kamere të fshehtë nga gazetari Ismet Drishti.

Ai i është paraqitur deputeti si mjek, duke i thënë se duhet të provojë shqisën e tij të shijes për të kuptuar, nëse është i infektuar me COVID-19, duke i dhënë një lëpirëse.

Çdo gjë është xhiruar nga një kamera e fshehtë, kurse deputeti socialist e ka marrë me sportivitet grackën e Drishtit.

“Nuk ka problem, ju uroj shumë suksese”, ka thënë ligjvënësi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej