Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Deklarata e ligë/ Jep dorëheqjen kryetarja e Bashkisë Durrës

Nga 27.al 0

Ka dhënë dorëheqjen kryetarja e Bashkisë së Durrësit, Valbona Sako.

Ajo e ka njoftuar dorëheqjen në një postim në facebookDorëheqja vjen në një moment, kur Durrësi ka më nevojë se kurrë për pushtetin vendor.

Ja deklarata e dorëheqjes e Valbona Sakos:

E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një prononcimi që bëra, nën një stres që i kalon fuqitë e mia, jap dorëheqjen nga detyra e Kryetares së Bashkisë Durrës. Falenderoj nga zemra të gjithë ata që më besuan dhe shpresoj në mirëkuptimin e të gjithëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej