Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

De Biazi zyrtarisht trajner i ri i Azerbajxhanit

Nga Klodiana 0

Ish-trajneri i Shqipërisë, Xhani De Biazi është trajneri më i ri i Azerbajxhanit.

Zyrtarizimi i këtij operacioni ka ardhur ditën e sotme, ku është vetë trajneri, i cili njofton se ka firmosur me azerët deri në nëntor të vitit 2021 dhe publikon foto nga momentet e firmosjes së marrëveshjes.

“Sot kam nënshkruar kontratën, që më lidh me Federatën e Futbollit të Azerbajxhanit deri në nëntor të vitit 2021. Dëshira është shumë e madhe për të nisur një sfidë të re”, shkruan trajneri në llogarinë e tij në rrjetet sociale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej