Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dako: Ish-deputetët e Partisë Demokratike hedhin baltë mbi grupet kriminale (film)

Nga 27-shi 0

Mbrëmë në studion e Blendi Fevziut përballë një paneli të gjerë ishte i ftuar kryetari i Bashkisë së Durrësi, Vangjush Dako.

Dako ka komentuar mbi përgjimet e publikuara nga “Bild”, në të cilat shfaqet duke biseduar me kreun e bandës së Avdylajve, Astrit Avdylaj.

Në më shumë se dy orë debat intensiv, Dako i ka mohuar akuzat se kishte biseduar në telefon me Astrit Avdylajn. Por ndër të tjera Dako u shpreh se ish-deputetët e partisë demokratike po hedhin baltë mbi grupet kriminale.

“E dyta, janë deputetët e qarkut të Durrësit të cilët patën një rezultat shumë negativ në qargun e Durrësit në vitin 2017. Dhe hedhin baltë mbi grupet kriminale për arsye të paaftësisë së tyre dhe të pazotësisë për tu organizuar.”- tha Dako.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej