Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çudira nga Shqipëria/ Toni Bleri hap gomisteri

Nga Klodiana 0

Foto të zakonshme dhe të çuditshme nga Shqipëria. Në foton e parë jepet një lajmërim shumë i rëndësishëm në mënyrën më kreative siç dinë vetëm shqiptarët. Një lajmërim i shkruar me shkrim dore të zmadhuar njofton në mënyrën më fomale se “motra sot nuk punon”.

Ndërsa në foton e dytë është Gomesteria Toni Bleri, e cila ka në shitje gomat më në zë të markave Continental, Michelin, Barum, Gislaved, Kormoran etj.  Gomisteria Toni Bleri ka shitur aq shumë goma sa për momentin në gomisteri gjenden vetëm katër të tilla.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej