Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

COVID-19/ Shoqata “Planet” ndërmerr nismën në ndihmë të familjeve në nevojë

Nga Klodiana 0

Shoqata “Planet” ka ndërmarrë nismën për t’ju gjendur në ndihmë familjeve në nevojë, të cilat janë të izoluara për shkak të pandemisë COVID-19.

“Në këto ditë të vështira, të gjithë e kemi për detyrë të kujdesemi për të moshuarit dhe familjarët tanë. Kontributi ynë për këto familje konsiston në pako ushqimore me vlerë € 15.”, njofton Shoqata “Planet” .

Njoftimi i plotë

Të nderuar antarë te shoqatës!

Sot me mijëra familje janë të izoluara për shkak të pandemisë COVID-19 dhe shumë familje në nevojë jetojnë në gjendje tepër të vështire. Ato familje nuk kanë mundësi te sigurojnë dot as minimumin e jetesës.
Në këto ditë te vështira, të gjithë e kemi për detyrë të kujdesemi për të moshuarit dhe familjarët tanë. Shoqata“Planet” ka ndërmarrë nismën për t’ju gjendur pranë këtyre familjeve duke shpërndarë pako ushqimore.
Kontributi ynë për këto familje konsiston në pako ushqimore me vlerë € 15.

https://www.gofundme.com/f/ndihme-per-familjet-ne-nevoje-covid19?utm_source=customer&utm_medium=copy_link-tip&utm_campaign=p_cp+share-sheet

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej