Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Cili është ambasadori tjetër i huaj që mund të shpallet “person non grata”?

Nga Klodiana 0

Jo vetëm Bernd Borschardt. Një tjetër ambasador pritet të shpallet “non-grata”.

Lajmin e bën të ditur gazeta “Koha Jonë”, e cila në një artikull të saj shkruan se, burime të rezervuara kanë treguar se një ambasador tjetër është në listë në listë për t’u shpallur “non-grata” nga Meta.

Sipas tyre, arsyeja mësohet të jetë një video ku ambasadori në fjalë shihet duke kryer marrëdhënie seksuale me një zyrtare të kryeministrit Edi Rama.

Gjithashtu, të njëjtat burime shkruajnë se janë gjetur fatura dhe se janë regjistruar biseda që janë jashtë statusit të tij diplomatik.

Gjithmonë, sipas “Koha Jonë”, emri i diplomatit do të bëhet i ditur për publikun në momentin e duhur…

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej