Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çështja “Babale”/ Salianji padit drejtuesit e policisë Fier e prokurorët

Nga Klodiana 0

Pasi publikoi dy përgjime të reja në lidhje me dosjen “Babale”, ish-deputeti demokrat Ervin Salianji, i marrë si i pandehur për këtë çështje ka vendosur sot të kallëzojnë penalisht drejtuesit e policisë së Fierit dhe prokurorët e çështjes.

Sipas tij “Narkoshteti nuk mund t’ja dalë kësaj here”.

Salianji tha më herët se prokuroria nuk i ka zbardhur qëllimisht përgjimet e Alizotit me drejtorin e Policisë së Fierit, ndërsa drejtues të lartë në këtë komisariat janë përgjuar disa herë me Alizotin, të cilit i kanë dhënë para për të dhënë një dëshmi të rreme në lidhje me çështjen “Babale”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej