Bulqizë, hidhet nga pallati, humb jetën 33-vjeçari

0
739

Një ngjarje e rënd ka ndodhur në Bulqizë, sot rreth orës 06:50, në lagjen “Minatori”, ku një 33-vjeçar është hedhur nga një pallat duke gjetur vdekjen.

Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet G.S,. rreth 33 vjeç, lindur në Tiranë, (endacak dhe me probleme të shëndetit mendor).

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi: 

Bulqizë/ informacion paraprak

Me datë 17.07.2020, rreth orës 06:50, në lagjen “Minatori” Bulqizë, është gjetur pa shenja jete shtetasi, G.S, rreth 33 vjeç, lindur në Tiranë, (endacak dhe me probleme të shëndetit mendor), ku nga veprimet paraprake të kryera nga Policia dyshohet se është hedhur nga një pallat.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.