Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bulqizë/ Gjendet e mbytur në lum një 32-vjeçare

Nga Klodiana 0

Një 32-vjeçare është gjetur e mbytur ditën e djeshme në lumin e Bulqizës.

Policia bën me dije se viktima është M.F banuese në Bulqizë dhe është gjetur e mbytur dje rreth orës 21:30.

Raportohet se ngjarja është aksidentale pasi nga këqyrja e trupit nga eksperti mjeko-ligjor, të viktimës nuk rezultojnë shenja dhune apo dëmtimesh të tjera.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej