Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

BREXIT/ Jep dorëheqjen kryeministrja britanike, Theresa May: Jam shumë e zhgënjyer (film)

Nga Ejona 0

Përmes një deklaratë për shtyp jashtë pallatit mbretëror, kryeministrja britanike Theresa May dha dorëheqjen pak çastë më parë.

Në fjalën e saj, May u shpreh se është totalisht e zhgënjyer.

“Edhe pas përpjekjeve të mia të shumta janë shumë e zhgënjyer dhe thjesht dua që të qetësohem,” tha kryeministrja e cila u largua direkt pa iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve.

Britani, kryeministrja Theresa May pritet të japë sot dorëheqjen (live)

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej