Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Blijeni këtë lojtar”, zbulohet propozimi i CR7 për drejtuesit e Juves

Nga Klodiana 0

Drejtuesit e Juventusit nuk ndalen nga puna për përforcimin e skuadrës dhe shumë emra qarkullojnë si objektiva të kampionëve të Italisë.

CR7 ia ka propozuar emrin e fantazistit drejtuesve të Juventusit. Këtyre të fundit u pëlqen 31-vjeçari, por problem mbetet paga e lartë prej 385 mijë eurosh në javë.

Gjithsesi, vetë Ozil është koshient që një rrogë të tillë nuk mund ta marrë te “Zonja e Vjetër” dhe do të ishte gati të “sakrifikonte” disa miliona për të luajtur përsëri me Cristiano Ronaldon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej