Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bie nga kati i dytë i pallatit në Vlorë, fëmija në gjendje të rëndë

Nga Klodiana 0

Një fëmijë i moshës 2-vjeç me iniciale S.B ka rënë ditën e sotme nga kati i dytë i një pallati në Vlorë.

Sipas burimeve i vogli është në gjendje kome dhe për mjekim më të specializuar është nisur drejt siptalit të Tiranës.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 09:00, në Spitalin e Vlorës ka shkuar i dëmtuar fëmija i mitur S.B., 2 vjeç, banues në lagjen “Kushtrimi”, i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sipas deklarimeve të familjarëve, fëmija i mitur ka rënë nga ballkoni i banesës së tij, kati 2-të.

Vazhdojnë veprimet e mëtejshme proçeduriale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej