Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Betohet sot kryebashkiaku i Tropojës nga rradhët Partisë Socialiste, Rexh Byberi

Nga Ejona 0

Betohet ditën e sotme brenda ambienteve të bashkisë së Tropojës kryebashkiaku i ri i Tropojës, Rexh Byberi.

Mësohet se të pranishëm ishin deputeti socialist Ilir Beqja, zv. ministri i Brendshëm Besfort Lamallari dhe përfaqësues të tjerë të partive politike.

Gjithashtu është konsituar Këshilli Bashkiak për Tropojën dhe kryetar është zgjedhur Shotë Basha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej