Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Besnik Muçi mbërrin në ambientet e Gjykatës Kushtetuese, “thyen” vendimin e KPA

Nga Klodiana 0

Besnik Muçi ka mbërritur pak momente më parë në ambientet e Gjykatës Kushtetuese.

Kujtojmë se ditën e djeshme Kolegji i Posaçëm i Apelimit e shkarkoi nga detyra për probleme me pasurinë.

Por pas shkarkimit duket se Muçi është i vendosur të mos heqë dorë nga posti që ka.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej