Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Befason aktori i “Portokallisë”: U ndava nga e dashura se nuk njihte Kadarenë

Nga 27-shi 0

Aktori i njohur i humorit Ledio Lako, i ka befasuar të gjithë me deklaratën që ka bërë së fundmi.

I ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’, teksa ka treguar detaje nga jeta personale, ai ka rrëfyer se si është ndarë nga ish e dashura.

Me plot të qeshura, Ledio u shpreh se jeta nuk është vetëm seks dhe s’e njeriu ndonjëherë duhet edhe të komunikojë.

Aktori tregoi për takimin që kishte pasur me një vajzë , ku ai e kishte pyetur për autorë të letërsisë Shqiptare, si përshembull Ismail Kadarenë dhe vajza në fjalë nuk e kishte njohur.

‘Doli Ismail Kadare në televizor dhe e pyeta se kush është, më tha nuk e njoh. Pastaj e çova në radio, dinte të gjitha këngët përmendësh edhe thashë ku po shkon kjo botë. Nuk është vetëm marrëdhënie seksuale jeta, edhe do flasësh diçka’, deklaroi Lako.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej