Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bebe Rexha vjen në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti (film)

Nga Klodiana 0

Dua Lipa, Mario Dedivanovic, Gashi si dhe shumë personazhe shqiptare me famë botërore shprehën publikisht solidaritetin pas ngjarjes së rëndë në Shqipëri.

Bebe Rexha ka thënë se po përpiqet të mbledhë para për ndihmë dhe së fundmi ka deklaruar se do të vijë në Shqipëri që të sigurohet se lekët që ka mbledhur të shkojnë në distacionin e duhur.

“Ju lutem ndihmojeni Shqipërinë. Unë personalisht do të udhëtoj për në Shqipëri për t’u siguruar se paratë janë vënë në vend të duhur”, ka shkruar Bebe e cila e ka vendosur edhe linkun tek Instagrami i saj aty ku mund të vazhdojnë të ofrojnë ndihmën e tyre edhe njerëz të tjerë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej